Vakleerkrachten e.a.

Lichamelijke opvoeding

        

KS: Steven Paeps Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. steven.paeps@gbsdewaterleest.be

- KS/LS: Greet Pittois Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. greet.pittois@gbsdewaterleest.be

- Lager: Bert Verlinden Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. bert.verlinden@gbsdewaterleest.be

 

Levensbeschouwelijke vorming

                        

- RK Godsdienst: Mia De Backer Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. mia.de.backer@gbsdewaterleest.be

- RK Godsdienst: Nathalie Dries Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. nathalie.dries@gbsdewaterleest.be

- NC Zedenleer: Kurt Lelièvre Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. kurt.lelievre@gbsdewaterleest.be

- NC Zedenleer: Carmen Suys Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. carmen.suys@gbsdewaterleest.be

- Islam: Nora Bentizi Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. nora.bentizi@gbsdewaterleest.be

 

Kinderverzorgsters

        

- Brigitte Bonamie Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. brigitte.bonamie@gbsdewaterleest.be

- Mich Van Dam Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. mich.van.dam@gbsdewaterleest.be

- Inez Poodt Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. inez.poodt@gbsdewaterleest.be

 

ICT-coördinator

- Filip VanderAerschot Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. ict@gbsdewaterleest.be