Klasleerkrachten

1ste kleuterklas

                        

- 1KA: Kenny Winckelmans Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. kenny.winckelmans@gbsdewaterleest.be

- 1KB: Katrien Van Praet Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. katrien.van.praet@gbsdewaterleest.be / Natalie Christiaens Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. natalie.christiaens@gbsdewaterleest.be 

- 1KC: Anne Rykaert Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. anne.rykaert@gbsdewaterleest.be 

 

2de kleuterklas

             

- 2KA: Dorine Van Noyen Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. dorine.van.noyen@gbsdewaterleest.be

- 2KB: Dominic Fierens Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. dominic.fierens@gbsdewaterleest.be / Anne Versteven Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. anne.versteven@gbsdewaterleest.be

 

3de kleuterklas

                      

- 3KA: An De Mondt Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. an.de.mondt@gbsdewaterleest.be

- 3KB: Inge Huybrechts Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. inge.huybrechts@gbsdewaterleest.be

 

1ste leerjaar

        

- 1A: Karin Liessens Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. karin.liessens@gbsdewaterleest.be

- 1B: Veerle Poot Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. veerle.poot@gbsdewaterleest.be

 

2de leerjaar

           

- 2A: Martine Mancel Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. martine.mancel@gbsdewaterleest.be Linn Haesaerts Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. linn.haesaerts@gbsdewaterleest.be

- 2B: Cindy Devalckeneer Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. cindy.devalckeneer@gbsdewaterleest.be

 

3de leerjaar

                       

- 3A: Stephanie Moens Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. stephanie.moens@gbsdewaterleest.be

- 3B: Wim Vanmeert Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. wim.vanmeert@gbsdewaterleest.be

- 3C: Lut Luytens Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. lut.luytens@gbsdewaterleest.be / Greet Pittois Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. greet.pittois@gbsdewaterleest.be

 

4de leerjaar

                

- 4A: Helene Heyman Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. helene.heyman@gbsdewaterleest.be

- 4B: Eva Tas Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. eva.tas@gbsdewaterleest.be

- 4C: Tiny Van Gucht Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. tiny.van.gucht@gbsdewaterleest.be

 

5de leerjaar

                      

- 5A: Gina Verbinnen Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. gina.verbinnen@gbsdewaterleest.be / Linn Haesaerts Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. linn.haesaerts@gbsdewaterleest.be

- 5B: Dorien Van Hoof Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. dorien.van.hoof@gbsdewaterleest.be

- 5C: Jo De Prins Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. jo.de.prins@gbsdewaterleest.be

 

6de leerjaar

                          

- 6A: Johan De Wolf Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. johan.de.wolf@gbsdewaterleest.be / Bianca Bosshard Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. bianca.bosshard@gbsdewaterleest.be

- 6B: Sarah Van Beersel Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. sarah.van.beersel@gbsdewaterleest.be / Bianca Bosshard Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. bianca.bosshard@gbsdewaterleest.be

- 6C: Mieke De Smedt Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. mieke.de.smedt@gbsdewaterleest.be