Beleid en zorg

Beleid

            

- Luc De Donder Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

- Anne De Winter Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. anne.de.winter@gbsdewaterleest.be 

- Inge Lauwers Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. inge.lauwers@gbsdewaterleest.be 

- Veerle Muyldermans Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. veerle.muyldermans@gbsdewaterleest.be 

 

Zorgcoördinatoren

            

Anne De Winter (kleuters) Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. anne.de.winter@gbsdewaterleest.be 

- Inge Lauwers (1-2) Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. inge.lauwers@gbsdewaterleest.be 

Veerle Muyldermans (3-4) Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. veerle.muyldermans@gbsdewaterleest.be 

- Gina Verbinnen (5-6) Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. gina.verbinnen@gbsdewaterleest.be 

 

Zorgondersteunende leerkrachten

      

- Sigi Gevels (kleuters) Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. sigi.gevels@gbsdewaterleest.be

Natalie Christiaens (kleuters) Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. natalie.christiaens@gbsdewaterleest.be 

- Linn Haesaerts Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. linn.haesaerts@gbsdewaterleest.be